» Poradna » Ostatní

CPU a GPU výkon vyskočí a drží se na 100% využití a hry se začnou lehce sekat

Zdravím :) Od včerejšího večera se mi děje že jakmile zapnu hru konkrétně Apex legends tak mi z ničeho nic vyskočí grafika i procesor na 100% výkon a na starším počítači co mám to jede 70% a 80%.. Po vyskočení výkonu na 100% se hra začne ''posekávat'' počítač na kterém se děje tento problém je v této sestavě: CPU: Intel Core i5-9600K 3.7 GhzRAM: HyperX 16GBGRAPHICS CARD: Nvidia GTX 1080OS: Windows 10 Pro (64-Bit)MOTHERBOARD: MSI MPG X570 G

Odpovědi na otázku

Prdel si dělej z někoho jiného. Nebo mi alespoň prozraď, jak jsi rozchodil i5 v AM4 desce?

Pc mi skládala Alza takže opravdu nemám tušení

Omlouvám se chyba na mé straně zkopíroval sem desku vedle :D moje deska je tato msi mpg z390 gaming plus

obnov si windows na bod pred vcerajsim dnom, ked bolo este dobre.

To jsem zkoušel a bohůžel nepomohlo dále jsem zkoušel i všechny možné ingame nastavení přeházet vyčistit PC od prachu atd. to samé antivirusem čištění uvnitř a i celý reinstal windows

Tak zkus jrt.exe třeba najde víc než Antivirus. A nebo tohle obojí je bez instalace https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/th...

Skoro to vypadá, jak kdyby se to peklo a gpu/cpu šlo dolů s taktama... teploty byly změřeny?

Ještě se podívat přes autoruns co tam vše běží a co je žlutě označené smaž nebo alespoň odpoj.https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo...

Zdravím. Mám víceméně dost stejný problém. Hra se mi neseka furt, ale když teplota vyleze k 65 stupňů, tak se hra třeba na 10 sekund zacne sekat. Cpu mi při hraní na low detaily běží na 85 % a více a gpu obdobné.Vlastně poradit jsem nešel, protože jsem to nevyřešil a zajímá mě jestli vy jste ten problém vyřešil a popřípadě jak. Kdyžtak mě kontaktujte na emailu malymichal1@seznam.cz moc dekuju :)