CPU - intel i7 7700HQ

Ahoj, máte tu někdo laptop Asus g752vs s procesorem 7700HQ a nebo čistě tento procesor v PC?

Odpovědi na otázku

ne.

Pokud se někdo ukáže, budu velmi rád, měl bych jen jednu otázku, děkuji.

tak tu otázku polož hned. Tady ti každej "prdí" na debilně položený tajemný věty.

Myslím, že nebude těžké uhodnout otázku. Mohla by znít nějak takto. "Taky vám jede procesor na nižší frekvenci, než by měl? Ventilátor hučí naplno a notebook je zespodu celý horký." A nebo. "Bude tento procesor stačit na nejnovější hry na max?" A nebo. "Utáhne tento procesor grafiku na max. v GTA5?" A nebo. "Vyplatí se notebook s tímto procesorem?" ☺

Vdaka. Zatial som uplne nezmyselne dotazy presmerovaval na Vestirnu.