» Poradna » Programy

CProxy, blaf nebo realita?

Čau lidičky, chtěl bych se Vás zeptat na CProxy, program k údajnému zrychlení Internetu. Nechci být příliš paranoidní, ale nemůže to být špión, nebo tak něco? Zrychlí se s ním Internet?  Jestli má někdo z Vás zkušenosti tak prosím napište. Díky.

Odpovědi na otázku

Běžně používám s GPRS.Rychlost stahování je stejná,jde o to,že program zkomprimuje obrázkya tak se načítá méně dat.Tudíž je stránka načtena rychleji.Docela znatelné urychlení.Použitelnéprávě pro pomalé připojení (GPRS,dial),u ISDN 64 by mě to nestálo asi za to, protože kvalita obrázkůje samozřejmě nižší,nemluvě o rychlejším připojení 128 a výše.

No ja cproxy mam cca 1/2 roku a usetril jsem na lince 64k/s cca 1GB dat cca 45% Obrazky mam nastaveno tak aby je nekomprimoval, jen vyhazuju reklamy a optimalizuju html. Jede fakt rychleji, pravda obcas nefunguje, ale co chces zadarmo...