Cowon iAudio 9 - spadol mi z dvoch metrov rovno na podlhu...

Uz mi raz padol, ale nic sa mu nastastie nestalo, no tentoraz spadol tak, ze displej sa sice nerozbil(ani obal, nic), ale po zapnuti sa na dispeji zobrazuji len farebne ciary/"cmuhy"(dotykove tlacitka a zvuk z repraka zrejme funguju...), teda vo vnutri prehravaca je pravdepodobne nieco rozbite, porusene.... Viete mi poradit ci sa to da niekde opravit, pripadne existuje nejaky navod ako otvorit cely obal/kryt prehravaca, tak aby som videl co je vo vnutri rozbite ? Snad sa to bude dat nejak opravit, mam ho len mesiac a zatial som s nim bol velmi spokojny :( Vopred vdaka za radu a pomoc.

Odpovědi na otázku

a co si myslíš že tam uvidíš, když tomu nerozumíš ?
odnes to do servisu

displej je prasknuty, takze reklamaciu mi zrejme neuznaju :/ ...asi budem musiet zohnat niekoho, kto mi ten prehravac rozmontuje a vymeni displej za novy.