» Poradna » Programy

Counter Strike:GO na starém pc

Zdravím,rozjel by mi tento počítač counter strike global offensive?Nezáleží mi na nastavení grafiky,klidně bych to hrál na malé okénko a vše na low.Neexistuje popř.nějaký soubor na zhoršení kvality,aby to šlo? DíkyPentium 4 2,8GhZAti radeon 9200 se 128 MB1.5 GB RAMMSI p4mam-vWin xp

Odpovědi na otázku

Jako hráč v Gold 4 ti řeknu že to nebude ono.

:) Ani FPS by mě úplně nezajímali.Ale aspoň 25 :D

Zkus to, možná by to šlo.

ked som predal grafiku tak som to hral na integrovanej HD4200 s 3jadrovym procesorom Athlon X3 na 2.9GHz so 4 GB DDR3 ram na 640*480 a mal som nejakych 50fps takze si myslim ze ta stara sunka to na hratelnej urovni neda