Counter-strike

Hraju cs na verejnych serverech a muj provider me uctuje za prenesena data. Co mam v cs configu nastavit tak, abych stahoval pri hrani co nejmene dat....Nebo kolik je tak bezny ze cs za hodinu hrani prenese jednim smerem? Poradte diky

Odpovědi na otázku

Kdo je moc zvedavej bude brzo starej.                                                     Jirka Zdarsky