» Poradna » Programy

Counter Strike Source Problém.

Zdravím, už od pátka mi dělá CS source errory. Psal jsem i na steam podporu a tam mi sice "poradili", ale něco ve smyslu "zapni to a vypni a dál mě to nezajímá." Vždy když se snažím připojit na server tak mi to napíše toto - Disconnect: An issue with your computer is blocking the VAC system.You cannot play on secure servers..I po reinstalaci Steamu a celkově CSka. Dokonce jsem i validoval (propereties/local files / vertify integrity of game cache).Narazil jsem i na tadyto - https://support.steampowered.com/kb_art ... -ILZV-2837 , ale nějak jsem to nepochopil (udělal jsem vše a nic)Tak se ptám tady, protože jsou zde ochotnější (a možná i znalejší) lidé než na podpoře steamu. Dodatek - Ne cheaty nepoužívám

Odpovědi na otázku

firewall?

Tez me napadnul fw. Pridej si (klidne i znova) csko do fw na vsechny porty a tcp i udp. Zkontroluj jedtli nemas pri spousteni nastaveny nejake parametry. (Prosperities-startup parameters). Mas chybu v anti-cheatu VAC. Posli odkaz na tvuj profil.

Datum v systému máš správný?

steamcommunity.com/id/morisekeu a zatím to šlape (přepnul jsem verzi na PreRelease)

Dobrý den, prosím Vás, mám stejný problém... VAC System hlásí error a já nevím co mám dělat.... Hru jsem po roce opět nainstaloval a dva dny to fungovalo. Dnes mi to napsalo tento error... Zkoušel jsem se řídit návodů od steamu, ale ani ty mi nepomohly.. Podle toho co tu čtu se bohužel nedokážu orientovat.. Mohli by jste mi někdo poradit víc? A trochu více polopatě? Děkuji.