» Poradna » Programy

Counter Strike Global Offensive

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat hraju CS:GO, a poslední týden na net grafu se mi ukazuje na LOSS 5až15% hra se lehce trhá a má to dopad na kvalitní hru. četl jsem na netu toho hodně. zadat do konzole příkazy a nebo rovnou vyměnit dodavatele internetu. třeba mezi vámi bude někdo kdo má s tím zkušenost.děkuji

Odpovědi na otázku

Dobrý den,z vašeho dotazu není uplně jasné na co se ptáte.Mohl by jste popřípadě poskytnout nějaké dodatečné informace jako logy nebo printscreeny.Jinak hra se může trhat také kvůli vysokým nárokům na hardware. Kuste si zapnout ukazatele FPS jesli se vám to netrhá kvůli nestíhajícímu hardwaru (nebo napište jakou máte sestavu).Pokud to sestavou nebude tak to může být připojením internetu. To by mohlo způsobovat i to že na stejném internetu někdo stahuje, nebo sleduje filmy (pokud máte slabší internetové připojení).V tom případě bych zkusil zastavit všechna videa (třeba youtube) a pozastavit stahovaní (především v aplikacích jako je steam a epic).Jinak se zkusit zeptat dodavatele internetu jestli toto nepomůže.Přeji hezký den :)

Dobrý den... sestavu PC mám dobrou mám PC za 40tisíc takže to si myslím že je ok. a právě když zapnu ukazatele FPS ve hře tak mám nad 400 takže to je taky v pořádku (teda pokud vím čím vice FPS tím lépe ve hře) ale hned pod FPS je ukazatel loss co sem se dočetl tak by to mělo být (pakety) že mi asi někde uniká internet..,? jinak dříve internet normálka jel i když jsem měl spuštění prohlížeč a spuštěnou hru tak to běželo bez problému (když sem stahoval ping byl moc veliký to vím že stahovat NE.E. ) a před týdnem to začalo zlobit, tak jsem se právě obrátil sem jestli nemá z tím někdo zkušenost. ( každopádně hned v pondělí se obrátím na dodavatele internetu...

A nechces treba napsat, co presne mas za PC? Protoze to, ze mas PC za treba i milion neznamena, ze na tom dobre pobezi CS:GO.

Ztratovost u CSka bych svadel na HW az jako posledni moznost. Musel by mit Atom. ;o)Ale uzitecna informace by byla napr. jestli nema herni PC pripojene doma wifinou apod. To je casta chyba (kombinovana s neschopnosti postavit a provozovat fungujici domaci wifi).

ano mám wifi. (dříve to ale šlo, až ted to blbne)

1 slovo: kabel.

Jeste bych se vsadil, ze bydli v nejakym panelaku, kde je 20 Wi-Fi siti na stejnem kanalu...

ano panelák :D :D koupím kabel a snad to bude ok...

"sestavu PC mám dobrou"Co je to dobrá PC sestava?

Nejdriv je treba zjistit, kde dochazi k te ztratovosti. Jake mate zkusenosti s diagnostikou siti? Nebo lepe - znate nekoho, kdo se v sitich vyzna a muze to na miste prozkoumat?V tuto chvili jsou uvahy typu "zmenit providera" jeste naprosto predcasne. A prikazy do konzole CS:GO tady (na rozdil od prikazu do prikazove radky Win) moc nezmuzou.PS: Predrecnika neberte vazne, je to jen troll a nevi, ktera bije.

zkušenosti z diagnostikou sítě nemám.. ( zavolám na dodavatele netu at se nato podívá asi jediná možnost) příkazy do konzole CS:GO jsem zkoušel a bez úspěchu.

Jo, pokud nepomuze to pripojeni kabelem, tak probrat to s providerem by bylo dobre.

PC- CPU-intel core i5 9400f coffe lake min 2900mhz max 3891mhz 6jaderGPU- NVIDIA Geforce GTX 166 SUPER RAM-DDR4 8GB 2x 1066MhzSSD- Corsair Force Series MP510 940 GBcena PC určitě šla dolu...

Natáhni si kabel, přes Wifi se hraje špatně. Pokud nejde fyzicky natáhnout (třeba z místnosti do místnosti) tak zkus powerline. https://www.alza.cz/domaci-sit-s-powerline

zajímavé, děkuji za info

Powerline je spatny napad. Opravdu je treba ten kabel.

OK ok.. každopádně všem děkuji...