» Poradna » Ostatní

CORSAIR Flash Voyager - zapomenute heslo :-(

Asi půl roku spokojeně používám tehle flash disk. Když jsem si ho pořídil, tak jsem se rozhodl, že budu využívat jeho "úžasnou" vlastnost a to možnost vytvoření šifrovaného oddílu. Vesele jsem si vytvořil 100 MB oddíl s netriviálním heslem a jednou to vyzkoušel. Vše fungovalo fajn, jen jsem časem zjistil, že šifrovaný oddíl vlastně prakticky vůbec nevyužiju a tak jsem ho pár měsíců vůbec nepoužil. Teď jsem se tedy rozhodl, že by možná bylo rozumnější šifrovaný oddíl úplně zrušit a využívat max. kapacitu celého disku. Bohužel jsem ale narazil na selhání mé paměti Heslo, které se jevilo v době vymyšlení jako nezapomenutelné jsem bohužel zapomněl a s lítostí teď zjistil, že jsem si vlastně snížil kapacitu disku a to zřejmě na trvalo Jako poslední možnou záchranu tedy ještě zkouším zveřejnit tento dotaz s nadějí v to, že někdo z Vás bude vědět o nějakém fíglu, kterým by šlo disk znovu zformátovat na původní max. velikost 1 GB a to i bez znalosti zapomenutého hesla pro jednotlivý oddíl.Předem díky za případné typy, a nepiště mi, že jsem skleróza, vím o tom

Odpovědi na otázku

Teoreticky by to melo preci jit normalne zformatovat, tehle disk ale nemam, tak konkretne poradit nemohu.