Corsair flash 16 GB voyager mini

dobry vecer...chcem vas poprosit o radu...

mam usb kluc Corsair voyager mini 16GB....a nedokazem nan nahrat 4,6 GB ISO....

ako je to mozne...TComander a aj priamo cez windowsacke okna mi vypise chybu: nedostatok pamate na cielovom diyku..

skusal som ho naformatovat na FAT 32...nepomohlo.....

vsetko ide OK..az na velke ISO subory....neviete preco mam tento problem?

Dakujem Velmi pekne

Odpovědi na otázku

Nemá náhodou FAT32 omezení 4GB/soubor?
Zkus nějaký jiný systém (NTFS, EXT3,...)

To je lehká věc, naformátuj ho NTFS a zbavíš se omezení 4GB/soubor, které má FAT32.

dik moc....este otazocka neviete mi prosim poradit ako ho formatnut na ntfs , lebo klasicky v OS mi umoznuje len sa FAT32...DIK

podarilo sa cez prikazovy riadok

CONVERT E: /FS:NTFS

dakujem za pomoc....

vazne to funguje sem to zkusil ani nemusite mazat data na flash LUXUS

Nad 4GB je:
exFAT (Extended File Allocation Table)
cs.wikipedia.org ...
msdn.microsoft.com ...

A nebo ext2!