» Poradna » Programy

Coříkáte na tohoto file managera ?

DIrectory Opus v8.0. Včera večer jsem ho nainstaloval a ještě jsem ho neměl čas vyskoušet. Má sním někdo zkušenosti ? Vyplatí se jím nahradit TC ? Tady je link ke stažení http://www.gpsoft.com.au/DScripts/download.asp

Odpovědi na otázku

DOpus je, podle mě, jeden z nejlepších správců souboru. Srovnám-li ho se základní verzí TC tak má jednoznačně navrch. Má bezkonkurenčně nejdokonaleji propracované uživatelské nastavení a již v základní verzi nabízí hudební přehrávač, prohlížeč obrázků, slideshow, synchronizaci složek,... a díky tomu, že se integruje do systému (nahradí průzkumníka) má dostatečně rychlý náběh. Nemůžu než doporučit. Jedinou nevýhodu bych viděl pouze v klávesových skratkách, které se ale stejně jako většina dalších věcí dají nastavit. Je potřeba si s konfigurací pohrát .

Je to free? Zatím používám SS.

Jenže pro mně to bez CZ není