CoolerMaster Hyper TX3 na amd phenom 2 X4 970

zdravim potreboval bi som poradit
cpu mam AMD Phenom 2 X4 970 3,5 ghz mam knemu boxovi chladic co bol v baleni ale je strasne hlucnya neeftivny ide na cca 6200 otacok a teplota cpu sa mi drzi na 59 stupnou celzia a maximum je pre cpu 62 a ked zapnem niaku hru napr. mass effect 2 tak zacne pipat alram a zacne sa mi vipinat lebo presiahne teplotu 62

a chcem si kupit www.alza.sk ...

dokaze ochladit ten procesor ? a daju sa na nom menit ventilatory keby som chcel napr. vykonejsi alebo tichsi ?

toto je moje pc [CzT-Img=zyqQIdZvSWSxM6Lb]
ale foto je este z pred mesiaca ked som tam nemal ram a cpu

dakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

toto je spravny link na foto http://cdn.cztorrent.net/image/original/zyqQIdZvSW... ...

Hochu, sebelepší chladič toho moc neuchladí, když má k dispozici jen teplou tekutinu! Nejdříve v té papírové skříni vyřešit proudění tekutiny - aspoň odsávací ventilátor, a uklidit.
Pokud tam chcete tedy mermomocí jiný chladič, pak změřit vzdálenost mezi CPU a bočnicí, pak se uvidí...