Cool and Quiet

Chtěl bych zapnout technologii Cool and Quiet, ale nedaří se. Deska DF3 LanParty Ultra i procesor AMD Athlon 64 3700+ to podporují jenže kýžený efekt se nedostavuje. Z AMD jsem stáhnul a nainstaloval ovladače procesoru, Bios desky je poslední, Cool and Quiet je zde zapnutý (auto) a v monžnostech napájení jsem nastavil režim "nejmenší spotřeba" a nic. Frekvenci a napětí sleduji v programu CPU-Z. Procesor není taktovaný.Není ještě něco co se musí nastavit popř. doinstalovat? Zkoušel jsem různé diskuze a nic jsem nenašel.Díky.Nero

Odpovědi na otázku

Cnc jsem ihned vypral bo A64clock je super. Hledej a64clk_11_bin

Nebo muzes zkusit programek RMClock, je sice primarne urcen pro NB, ale funguje skvele a spolehlive navic s moznosti nastaveni v profilech.... Ja ho bez problemu pouzivam na A64 3000+ ....