» Poradna » Web a internet

Cookies

Ahoj pár dní sa my na stránkach začalo objavovat klasické Cookies ale aj ked čo robím neviem dať súhlas napr. stránka https://eshop.mojelekarna.cz/ v strede obrazovky je Velká tabula Nastavení cookies ale nikde nemám tlačitko souhlasim aby ma to pustilo dalej a už vubec neviem co delat

Odpovědi na otázku

ano. Nieje tam. Aspon u nich nemusis nic kupovat, ked si nevedia spravne spravit ani www stranku. Rovnaky tovar ma dalsich 487279 eshopov.a tvl, "my" sa pise, ked pises o viac osobach, "mi" sa pise, ked chces napisat "mne".

dik pisem na rychlo lebo zachvilku odchadzam a este som chcel objednat ale kazdopadne dik

Tlačítko tam samozřejmě normálně je. To že ho někdo nevidí, je s velkou pravděpodobností výsledkem nějakého "inteligentního" blokovače reklam

ano, je to tak. A nijako to nemeni uz raz napisane vyssie.

Mění

Odinstaluj blokátor reklam a tlačítko se tam zázračně objeví

Mne to funguje i s blokátorom - a tlačítko tam je.

To je právě ta "výhoda" blokátorů", nikdy nevíš, který web ti rozbije a který ne a co ti na něm nebude fungovat Proto takové krámy do počítače zásadně necpu.

bez adblocku sa dnes internetovy prehliadac neda pouzivat. V pripade danej url nieje zamer znefunkcnit stranku pre uzivatela s blokovanim reklam, je to obycajna chyba na strane programatora stranky. Tak si tam nic nekupim, no boze!

Tak já mám v posledním sestavení FF ESR. Zkus portable verzi, zda nemáš něco špatného v uživatelském profilu.Osobně nevím co bych na takových stránkách hledal.

Máš špatně nastavené blokování reklamy. U mě to vypadá stejně blbě, dokud stránku nepovolím v Ghostery.