» Poradna » Web a internet

Cookies

Ahoj.Mazat cookies či nemazat? Jak se zbavit otravných hlásek1) Vyhledávejte rychleji. Nastavte si Google jako výchozí vyhledávač.VyzkoušetNe, děkujinastavil jsem si filtry a nefungují, mám někde chybu?google.cz#div(id*=pushdown)google.cz#div(id*=pmocntr2)2) Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceOKjak se zbavit otravné hlásky?3) a co např. na Aukro.cz - Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči.Předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Zřejmě si vůbec mému dotazu nerozuměl.Dokáže někdo poradit?Díky