» Poradna » Web a internet

Cookies exploreru

Zdravím chcem sa opýtať či sa dá explorer tak nastaviť aby sa cookies a automaticky ukladané súbory z Exploreru ukladali na iný disk ako systémový. Mám ssd disk a nechcem na neho ukladať zbytočnosti lebo sa tým opotrebováva Ď

Odpovědi na otázku

Ano, dá. Příslušnou složku přemísti na ten druhý disk a do původního umístění vytvoř symlink. Ten pojmenuj stejně jako se jmenovala ta složka.Pak se budou soubory fyzicky ukládat na jiný disk a pro systém se přitom nic nezmění (cesty)