» Poradna » Programy

ConvertX Plextor PX-M402U

Prosím o Váš názory na tento konvertor, i záporné. Četl jsem recenzi WIFTA, ale nejsem z toho zase až tak chytrý. Máte s tímto produktem někdo nějaké zkušenosti ? Jsem laik tak mě pouze zajímá zda s tím dokážu stáhnout VHS kazety do PC ve stejné kvalitě jako je na těch VHS. Mám Celeron 2,6 GHz, 512 MB RAM, bude to na tomto fachat ? WIFT celou recenzi popisuje co vše ten konvertor umí a nakonec napíše, že je to spíše podprůměrný výrobek. Je to pouze tím, že WIFT je moc velký fajnšmekr či odborník, kdežto já spíše laik, kterému by to zřejmě stačilo. Resp. nevíte o nějaké jiné možnosti jak dostat analogový signál do PC. Nechci PCI kartu a nemám DVD rekorder ani DV kameru. Dík za postřehy.

Odpovědi na otázku

Tož lidi to opravdu není nikoho, kdo s tím už pracoval ? Má to smysl kupovat či nikoliv ?