» Poradna » Mobily

Converter do iphonu

Ahoj... potřeboval bych nějaký free converter, přes který budu moct převádět filmy do iphonu. Díky

Odpovědi na otázku

format factory

Handbrake

Free Video Converter- zdarma, českyhttp://www.freemake.com/cs/free_video_converter/přímo píšou:"Optimalizujte videa pro zařízení od firem Apple, Sony a zařízení s OS Android. Zdarma konvertujte videa pro iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, XBOX, Apple TV, mobilní zařízení s Androidem, chytré mobilní telefony atd."Přičemž jak koukám, tak jsou tam přímo profily pro iPhone 1-5. Stačí vybrat.