» Poradna » O Živě.cz

Computer

Ahoj..Má už nekdo časopis computer živě který vyšel 27.6.2017?U nás v Olomouci jeste není..Předem vám děkuji za odpovědi...

Odpovědi na otázku

zkus zitra

Problem je v tom, ze ked sa zajtra zobudis tak je vlastne dnes.Zajtra asi neexistuje.

A kdy je včera?

Včera bude zítra dnes...

Vcera nemoze byt "je", ale "bolo".Rozdiel je ten, ze vcera naozaj fyzicky bolo, ale zajtra sa nekona, zajtra bude dnes a nie zajtra.Pred rokmi som vyhlasil, ze "zajtra prestanem fajcit". Aj teraz mam cigaretu v ruke, lebo je dnes, a ked bude zajtra tak to dodrzim.Ale ked sa rano zobudim, tak si dam kavicku a cigaretu, lebo bude dnes a nie zajtra.

Nepátrej ve snáři, Neptej se hvězd,Kdy štěstí zazáří, Kdy začne kvést,Zítra tě probudí tvůj velký den,Své chmury zahubíš, Splníš svůj sen......

Teď je aktuální termín 14. července pro vydání čísla 8/17 (uvedený termín v 7/17), ale nic. Možná by bylo správné,kdyby se redakce vyjádřila,jestli jde o překlep,či zpoždění!

Nový termín pro č. 08/17 je 27.7.2017 (viz odkaz na předplatné Computeru)