» Poradna » Programy

Comodo jak nainstalovat

Mám dotaz, nainstaluju AntiVir comodo, udělá kontrolu PC, pak mi vyjede tabulka a v ni opravit chyby, dam opravit náběhne retartovani PC a to trvá strašně dlouho, tak jsem při restartu dal opět načíst PC a už mi nenacetla úvodní obrazovka a musel jsem dát poslední bod obnovy abych vůbec PC nacetl. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Comodo je neskutečně pomalé na instalaci. Nejjednodušší je pustit instalaci, resp. kontrolu a opravu chyb přes noc. Ráno je obvykle hotovo, nebo zbývá jen pár procent (na pomalých strojích pár desítek procent).

Diky urcite to tak udelam .

"Nevíte co s tím?" Co třeba nepřerušovat práci něčeho jako je antivir? Prostě to nech dojet, zřejmě to máš dost zabordelařený a ještě k tomu pomalý starý PC, tak to spusť přes noc

Dekuju ti za radu,pc mam v poradku,stary cca 3 roky a pomaly urcite neni.

Zkusit přihlášení záložním účtem. U mne pomohlo.

Vykašli se na Comodo a antiviry vůbec. Stačí ten co je ve Windows, doplněný o antivir, který by měl mít každý uživatel PC v hlavě. Vir jsem neměl nějakých 15 let a pokud před tím jo, tak jen, že jsem dělal experimenty. To strašení různou havětí je velká móda a celé to roztáčejí hlavně lidé, kteří se tím nějakým způsobem živí. Mnoho povyku pro nic. Stačí zálohovat, mít zálohy systému a body obnovení, čerstvé updaty a trochu při práci s PC přemýšlet. Pak ti nějaké antiviry můžou být úplně ukradené. Protože, když chytneš něco sofistikovanějšího, tak to stejně neodstraníš a budeš muset systém přeinstalovat. Což se ti, ale nestane, když sám neuděláš nějakou blbost.

Další prosím.

Si v poradne a nie u holica (zobud sa, alebo chod spat).

"Comodo jak nainstalovat... AntiVir comodo"Comodo, ako firewall bol naozaj jednicka (kedysi uz roky nesledujem, mozno aj dnes), ale ako AV sa nikdy moc nepresadil. P.S. podla statistik na webe je podiel virusov tak asi 5-10%, co sa tyka skodnej.

Pravděpodobně už máš v PC nějakej bordel, kterej zlobí.Nejprve zkus proskenovat systém programy AdwCleaner a MBAM v nouzovém režimu. Vše, co najdou, smaž.Pak restartuj a opakuj instalaci Comoda.Pokud to bude to samý, tak přeinstaluj Windows.Anebo máš - dle mýho názoru - lepší možnost: vykašlat se na Comodo a používat integrovaný Windows Defender (ale to kontrolu AdwCleanerem a MBAM bych udělal v každým případě).

Urcite udelam dekuju ti za radu (y)