» Poradna » Programy

Comodo - jak odstranit

Dobrý den, mám problém s Comodo internet security - na NB po synkovi, odmítá nainstalovat nová data. napadlo mě ho odinstalovat a znovu nainstalovat, ale asi to nebude tak jednoduché. Po odinstalaci mi při nové instalaci skáče do modré smrti. Asi tam někde něco zůstalo a kouše se to. Jaký by měl být postup úplného odstranění, věděl by někdo? Nemůžu to nikde najít Díky, Magda

Odpovědi na otázku

Problém s comodo není.A to jak při instalu tak odinstalu.Jakýkoli produkt,který obsahuje běžící štíty je třeba před odinstalcí vypnout.Pokud je odinstalováno tak maximálně dohledat a smazat ručně.Pokud nejde normálně tak v nouzovém režimu.

Díky, asi to někdo špatně odinstaloval a pak se to pokusil obnovit, po vypnutí štítů to šlo pryč a zpátky v pohodě. Magda

S pomocí firmy Vessoft jsem Comodo antivirus smazal díky...