» Poradna » Ostatní

Commandos Strike Force a integrovaná zvukovka

Když hru Commandos Strike Force a mam sluchatka a ty mam zapojené do zvukovky na desce , tak mam při střelbě ze samopalu trhaně zvuk , jako by to ta zvukovka nepobrala , HDD není zas tak aktivní a Pc se chová jako normálně až na ten zvuk

Odpovědi na otázku

Spusť  "dxdiag"  a  nastav akceleraci zvuku na takový stupeň kdy to zvukovka začne stíhat.