» Poradna » Windows (a jiné OS)

Command Prompt boot

Zdravim, Přejdu rovnou k věci. Otevřel jsem Settings - Update & Security - Recovery - Advanced startup, tam jsem otevřel (více méně neůmyslně) Command Prompt.Počítač se restartoval a místo nabootování Windows se spustil Command Prompt, zadal jsem příkaz "exit" a pokračoval jsem do Windows; jenže teď pokaždé když znovu zapnu nebo restartuju PC, se pokaždé spouští Command Prompt a já pokaždé musím dávat příkaz "exit" abych se dostal do Windows. Jediná rada kterou jsem na internetu dohledal byla že mám přeinstalovat Windows. Nešlo by to nějak jinak? Můžete mi prosím poradit?

Odpovědi na otázku

Nezkoušel jsem, ale mohlo by pomoct:To disable advanced startup settings on Windows boot, you can follow the steps below:1) Right-click the Windows key and select Command Prompt (Admin).2) In the command prompt window, type the following command:bcdedit /set {globalsettings} advancedoptions falseZdroj: https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/6ee611e3-1b3...

Otevřel jsem Windows PowerShell (admin) a skopíroval jsem ten příkaz.Toto je odpověď co jsem dostal:The set command specified is not valid.Run "bcdedit /?" for command line assistance.The parameter is incorrect.

Or:1. Stlačiť WIN-klávesu + X2. Vybrať WPShell (admin)A pokračovať, ako je už uvedené...