» Poradna » Programy

Command and conquer 3 - conflict with emulation

ahojte,vedel ny mi niekto poradit ohladom problemu s emulaciou v hre Command Conquer: Tiberium Wars Kane Edition 7,46GB, ide o to, ze pri pouzity spustacieho softveru Alcohol,Deamon Tools, mi vypise hlasku conflict with emulation software detected....za odpoved vopred dakujem

Odpovědi na otázku

tak tu som pomoc nenasiel...

hmmm. Ja mám zas tiež podobný problém. Chcem ukradnúť susedovho VW Passata, no neviem čím mám vypáčiť predné dvere. Keď silnejšie pritlačím, auto začne pípať. Neviete čím to môže byť ??. Za odpoveď ďakujem

vyriesi to program YASU...tak vela stastia, a bacha na alarm, pucko

Crack (No CD) treba prekopírovat do všetkých adesárov kde sa rovnaký súbor (cnc3game.dat) nachádza. Je to v adreáry RetailExe - podadresáre 1.0 - 1.1 - 1.2 - 1.3 atd. podla toho akú verziu (patch) máš.

No a taky samozřejmě odebrat virtuální mechaniku a vypnout Alcohol, Daemon nebo co používáš.