» Poradna » Ostatní

Combo Wave Má někdo prosím zkušenosti!

Mám Modem Combo Wave ISA (Firma myslím E-M Technologi) Zvuková karta, která je jeho součástí funguje správně, mám jen problém rozchodit modem, Vytáčí mi ale ihned, tejřka že ani vytáčení nedoběhne do konce, mi nahlásí že modem se odpojuje, je to divné když se ani nepřipojil. Je na instaliván pod WIn95. Poradte mi prosím nejaký AT přikaz, nebo klde bych na nej nešl novejší drivery. Diky Ondřej!

Odpovědi na otázku

Opravdu mi nikdo není schopen pomoct, mám i nové drivery, ale je to to samé, pod win95 nic. a pod win98 trochu lepsi i vytaci ale trikrat stejne zvuky, to je trochu divny, a hned zase spadne! Dik

Nastavení Czech rep. mas ?Modem - vlastnosti vytaceni.V kazdem state to vytáci jinak.Typuju ze tam mas Polsko.