» Poradna » Ostatní

Combat Arms

Dobrý večer, stáhl jsem si hru Combat Arms.Hru jsem nainstaloval, vytvořil jsem si účet, spustil hru, přihlásil se, ale když se chci připojit k nějakému serveru, tak mi to nic neudělá.Firewall a antivirus vypnuty.Děkuji

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo neví jak na to?Po kliknutí na tlačítko START se na chvíli zasekne myš, potom se znovu rozjede, ale do hry to nenajede.

FAQ znamena Frequently Asked Questions, cili Casto kladene dotazy:
http://combatarms.nexon.net/Support/FAQs.aspx...

Tam jsem můj problém nenašel, ale děkuji.

pokud mas visty nastav si kompatibilitu s Windows XP (na zastupci -> prave talcitko-> vlastnosti kompatibilita)

Tak jsem to vyřešil.Byl problém u mého poskytovatele internetu.Moje IP měla bloklé nějaké porty.Jinak díky za rady.