» Poradna » Ostatní

Colors of Ostrava - fesťák zoufalců...

Údajně nejvetší hvjezdy - partička vyžilých obtloustlých džipsích (po našemu cigošů), jejichž poslední hit byl slyšet někdy v 86 roce, pak další "nářez" na "mejn stejdži" - jakási banda magorů z NY - polovina produkce puštěná ze samplů z notebooku, do toho zběsilé quílení sexafónů a zpěvák šplhající po konstrukci stejdže jak opice v říji.
Naproti přes řeku kuňká jak žába Daneček Bártů už 4 roky ten samý repertoár, santusáci se válej všude po trávě, zejména tam, kde je málo světla, a tak není problém ve tmě někomu šlápnout na kebuli a tak jedině poslouchatelný program se děje v podhradí, kdy prostor pro rockové kapely pro jistotu obalili do neprodyšného megastanu, aby jejich aparatura náhodou nerušila bonga, těch co si myslí, že bušením do nich se dělá "world music", puštěná přes nejvýkonnější audiosystém v areálu. A tak jedním z mála pozitivních zážitků zůstává kapela Please The Trees i to jak rozjetý kytarista skopnu ze stojanu klávesy...
Abych nezapomněl - klobása z kravského vemene a slepičích kožek marinovaná v horkém oleji se třemi kousky cheba a plivancem hořčice za pajdu, smradlavý radeg za 25, humorné výzvy hlasu v amplionu k dodržování pitného režimu (ochranka vám u vchodu vyleje minerálku na zem), údajně domácí bramborák smažený na 100x přepálené induloně snad ještě z loňského roku.
Colors Of Ostrava? Nevere more, folks!

Odpovědi na otázku

No a z cim potrebujes poradit ???

MAGORE !!!

Vidíš tam někde nějaký otazník? Vidíš nějakou vjetu tázací, óchyle ze zvláštní školy?

Zřejmě máš pravdu, ale to zda takový festival navštívit/nenavštívit je svobodné rozhodnutí každého jedince. S tím že důsledky onoho rozhodnutí si nese každý sám... Nechápu proč si zde vyléváš svoje zklamání.

Vzhledem k tomu, že celkem často přispíváš do všemožných OT, tak nechápu, že nechápeš...

Každému co mu náleží
...ale jinak, nemyslím si, že by to v oblasti úrovně poskytovaných služeb na festivalech bylo minimálně v rámci CZ někde lepší. když to lidi kupují, není třeba přece něco zlepšovat, ne?

Víš co? Vůbec nevím, co to má společnýho s IT a proč to sem vůbec píšeš NIKOHO TO NEZAJÍMÁ!!!!

Asi abychom take vedeli, co se deje kolem. Kdyby to sem nenapsal, tak bych nevedel, ze v ostrave neco takoveho bylo (je?). beztak je mi nejaka pitoma ostrava u prdele.

Když tě něco nezajímá, tak na to neklikej - od toho máš pjekný náhledy obsahu. Anebo tos ještě nepochopil?

Abychom mohli, Filcko, na tvůj dotaz z oblasti IT zodpovědně odpovědět, tak, prosím tě, doplň údaje o procesoru, paměti, základní desce a operačním systému. Možná typ vypalovačky. Zbytek jsou takové ty pindy kolem, které patří spíše na jiná fóra, k tomu určená.
Když tady opruzovali Vesmírní lidé, tak jsi, pokud mě paměť neklame, běsnil. Když ty děláš totéž a jaxi není pochopena tvoje vznešená idea, tak běsníš zase. Zklamal jsi mě.

Takové zklamání po letech (Aštar Benda tu působil svými vesmírnými paprsky okolo roku 2001), to musí být pro tebe opravdu těžká osobní tragédie...
Hluboce s tebou cítím, takové zklamání, kdy mladý jinoch ztrácí víru ve svůj idol, to musí bolet. Fakt je mi to líto, že jsem tě tak zklamal, leč netruchli. Náruč Aštarova je široká, jistě zde najdeš útěchu a porozumnění ve své bolesti.
Neváhej a navštiv www.vesmirni-lide.cz a poděl se se svým jinošským trápením s velikým Aštarem, jistě tě neodmítne, tak jaku u vesmírných lidí našel poučení i tento moudrý muž,
">www.vesmirni-lide.cz ...
nalezneš jej i ty, jinochu zklamaný. Miluj bližního svého a nezatracuj jej, neboť sám budeš zatracen! Dozvíš se zde, jaký ještěr se zakousl do tvého čipu a nebudeš se báti hard disc failure nikdy více.
Nazapomeň přispět finančně na dobrou věc Vesmírný lidí (palivový a letištní příplatek na odlet do říše světla ti bude připočítán později).

Abych nezapomněl, moje konfigurace je:
procesor Intel Core 2 Quad Q6600
chladič Scythe Ninja Plus
motherboard Gigabyte M680SLI-DQ6
grafická karta SLI - 2x GeForce 8800GTX, 768MB , Gainward
RAM 4x1024 MB DDRII 800MHz
diskové pole RAID 0 - 300 GB, 2x16MB, SATA2, WD Raptor 10.000 ot/min (system)
HDD 400GB, 16MB, SATA2, Samsung (data)
DVD vypalovačka Samsung SH-S183A; SATA,
case Gigabyte 3D Aurora zdroj Seasonic 700W,
mouse Razer Copperhead
klavír Logitech G15 Gaming Keyboard CZ
zvuková karta Creative SB X-Fi Xtreme Gamer

Můžu na tom hrát PACMANA???

Mužeš na tom hrát PacMana, ale před tím se musíš hodně opít, abys zahlédl pacmanovo zabesknutí se na obrazovce

Heh, jsi tak nachlastanej, že klávesnici říkáš klavír? Až ti začne hrát - dej mi prosímtě vědět

A) máš elementární nedostatky slangu
B) se správným softem můžeš na klavír hrát jak na klavír
C) jsem zcela střízliv, neb Vesmířani jsou na alkahol alergičtí