» Poradna » Programy

Colin McRae Rallye 2005

Prosim nevíte někdo jak rozjet colina? Vse mam OK crack,...ale hra porad nejede odpojil sem CD rom proste vsechno ani nero nemam a pořád nic!!! Měl někdo podobnej problém? Prosím poraďte mě!!!! Díííííííííííííky moc!!!!!

Odpovědi na otázku

1. sežeň si utilitku Starforce cleaner a spust to, pak restart pocitace + ty veci co delasjak vis, ze je crack ok? spolehlivy je spusteni pres miniimage + pouziti aplikace Starfuck (The Project Starfuck - zagoogluj) - disabluje mechaniky za chodu windowz a vymaže záznamy v registru co detekují přítomnost virtuálních mechanik...

Jo starfuck mam ale to nepomohlo jeste zkusim starforce cleaner a ten restart to sem nezkousel...jo a nikde to po me ani nechtelo serial kod! jo a co je spusteni pres miniimage?

ja sem crack nevidel, miniimage se da stahnout z netu, miniimage lze vytvorit z image hry (cd4) vytvořeného v Alcoholu 120%, to se musí otevřít ve WINISO (jakykoliv program na upravu image), smazat veškerý obsah a uložit jako soubory BIN/CUE.... cue soubor se smaze, BIN soubor se prejmenuje na ten puvodni velky alcohol image (ted nevim, pripona mdf nebo mds, proste ten velky datovy, druhy maly nese jen info o tom velkym..). ma to pak jen 30 KB! a funguje to skvěle!!!

Jestli bys byl tak hodnej aporadil me...moje ICQ je 135317610 nick je nedbis prijdu tak za 2 hodky! Diky moc!!!!!

-nainstaluj to tam kam chce same - nie do games (vtedy mi to neslo)-prehod crack a tu dll od ultimy-prekopiruj si jedno cd-neviem ci je to potrebne ale prvy krat by bolo dobre spustit starfuck a tam odpojit cdromky (aby si to nemusel robit fyzicky)-pripoj to cd ktore si si prekopiroval na disk z deamonom (nie alcoholom ani nicim podobnym a ten by bolo dobre odinstalovat aspon pri instalacii)-spusti -serial - SCG95-GA88M-SWJS3-DE4FU-RGX3K-ak ti len prejde overovanie kluca furt nic tak resetni komp-ak sa ti zjavy cierna obrazovka a potom ta drbne zas do windowsu tak do odkazu na plocech dopis NOVIDEO podobne ako v css ta steam kktina-ak ti to furt nepojde skus odinstalovat nero (ak mas)-ak som este na daco zabudol ti to napisem potom jednoduhsie  to uz neviem

Dekuju moc za tve rady!!! Si strasne hodnej jen nerozumim tomu s tim NOVIDEO to sem nikdy nedelal...jinak strasne dekuju!!!

spravis si odkaz na ploche kliknes nan pravym/vlastnosti a tam kde mas cestu dopises "C:\Program Files\Codemasters\Colin McRae Rally 2005\CMR5.EXE"NOVIDEO  alebo takto nejak je to z angliny   NOVIDEO at the end of target field (should be "<Install dir>\CMR5.EXE" NOVIDEO) ALE len ak ti vyhadzuje tu ciernu obrazovku ak ti ju nevyhadzuje asi ti to picu pomoze. Ja som sa s tym drbal 2 mesiace a poviem ti ze demo sa mi ovladalo 100x lepsie ale da sa nato zvyknut

Jo ta cerna obrazovka me tam vzdycky vybehne, ale jen tam neco projede...jako by to neco nacitalo a pak to zmizi...jestli mas ICQ tak bysme to mohli vyresit pres to! cislo sem psal nekde do diskuse...byl bych ti vdecnej!!!! zatim a jeste jednou diky

Tak dal sem tam to NOVIDEO jaks mi napsal ale windows pise ze zadana spousteci slozka neexistuje nebo tak neco!!!

Asi nejednoduší je stáhnout si crack z gamecopyworld.com. Pak ho stačí jen nakopírovat a jednou restartovat počítač a hraješ.

Tak ten crack mam, ale nejedu!!!

Byla tam jeste nejaka menší utilitka. Me funguje na dvou pocitacich, mám tu ceskou verzi colina a jde i dabing. Kamarádovi funguje s anglickou. Tak nevim, ale co jsem cet v diskusích tak chodí ( ještě ab yne když má 30MB )

Presne jak rikas mam ten crack co ma 30Mb a ceskeho colina ale nic...jeste jak me psal ten typek pred tebou jak se tam neco dela s tim NOVIDEO nevis co s tim??? To sem nejak nepobral!!!

Tak to nevim. Jak řikám stáhnul jsem z gamecopyworld dva soubory, rozbalil je do adresáře a hraju. Je to dobrá hra, ale ne zas tak dobrá abych kvůli ní odpojoval mechaniky nebo odinstalovával NERO.

Jak sem ti psal rano na dc++,Richard Burns je lepsi,mne to delalo to samo,nakonec sem se nasral a dal ho do prdele.

Jezdim rallye a vim ze RBR se nic nevyrovna....ale chci vyzkouset vice aut a hlavne RBR me doma nejede...mam nejakou divnou grafarnu :((

Tak RBR mi taky nějak grafika nepobrala, problikávalo okolí, to se fakt hrát nedalo. Ale co do reality chování auta super hra. Colin je oproti tomu arkáda

No me se to ani nespusti...pise mi to ze to neco nepodporuje nebo cosi takeho!!!

Me se to spustilo v pohode. Ale to okolí tratě bylo docela vtipný. Člověk trošku říznul zatáčku, najednou se zastavil namístě a probliknul tam třeba strom nebo plot. Asi to nebylo napsaný pro ATI.

Taky mi blikali stromy je to tim ze mate desky S AGP4 ta hra potrebuje AGP8

Panove ja RBR doma mam a muzu rict že je to nej rally jak tu pisete ale chcu skusit Colina 2005 jak to jede RBR je zatim nej rally hra

To preblikovanie v RBR mi tiez robilo a da sa to spravit len som uz kurna zabudol jak a znova sa mi to instalovat nechce. A tebe Miso ked nesiel rbr kvoli grafarne nebude to tiez duovod ze ti nejde ani colin? aku mas vlastne grafu?S tym novideo skus "C:\Program Files\Codemasters\Colin McRae Rally 2005\CMR5.EXE" NOVIDEO" alebo bez " (jednych alebo druhych) skus tam dat medzeru alebo bez jednoducho skusaj vseliake picoviny co ta napadnu

Prosim jaky jsou aktivačni kody na colina 2005 prosim mam to z internetu no original

a zabudol som ze tiez mam AGP4 a DA sa to spravit a da a da a da!!!

Craky méte všichni dobré, dělalo mě to to samé a stačilo odinstalovat nero 6.6 a najednou se colin spustil v pohodě. Jak jseem znovu nainstaloval nero colin opět nejel.

Zrovna jsem rozjel Collina 2005 v cestine. Bez odpojovani mechanik, likvidace Starforce ci jinych specialit, Nera mam naistalovaneho. Musim pouze nechat nejake, libovolne CD v mechanice, par spatne vypalenych CD mam, takze neni co resit.Musel jsem vsak zkombinovat dva cracky :)))

Colin nepotřebuje pro hraní DVD v mechanice? Stačí tam dát jakékoliv CD?

Tak jo!!!  Taky se mi to povedlo po dvou dnech rozjet! Je to potřeba nainstalovat do " Program files "  To tu ještě vlastně skoro nikdo neřek.

len si potom nezabudnite pozriet ze ake fantomove zariadenia vam ten uzasny colin vytvoril v spravcoch zariadenina tom istom principe slape aj posledny splintercellsame starforce chujoviny a nedaju sa odinstalovat

Neviem ake mate s tym problemi ja som nainstaloval skopiroval ckack  klikol na exe  chvilu cosik overovalo a citalo a islo.tak co resit.?

heh, mate celkem kuraz resit neco takoveho na takovem miste ....

protože to asi někomu nejde ty idiote, to se tady řeší