» Poradna » Web a internet

Coinbase - chyba při ověření ID

Zdravím,chtěl jsem si už před hodně dlouhou dobou koupit nějaké bitcoiny, ale už tehdy jsem se zasekl u ověřování ID - občanky. Při vyfocení obou stran mi to pořád hlásí, že ověření neproběhlo v pořádku.Nechápu proč mi to nechce ověřit, přece i plno Čechů tam musí mít účet.Máte s ním někdo zkušenosti?Díky.https://goo.gl/GBsiuU

Odpovědi na otázku

Skus Kraken.Nemal som najmensi problem.Po overeni dokumentov limit do 25,000 denne.

Velka skoda ze si sa rozhybal az dnes a nie "před hodně dlouhou dobou"

Jo, jo, škoda. :/

Fotky musí být menší jak 5 MB