» Poradna » Ostatní

COD MW3-potřebuji anglickou verzi

Dobrý den.Dnes jsem si stáhl hru MW3. Ano stáhl. Než mě začnete kritizovat a nadávat mi tak si prosím šáhněte do vlastního svědomí jestli taky nemáte staženou nějakou tu hru Ale teď k mému problému. Hru mám staženou přes MediaGet ale jediný volitelný jazyk který fungoval byla ruština. Bohužel vím že čestina do této hry není ale rusky jí moc nemusím. Takže vás chci poprosit jestli byste mi nepomohli najít web s anglickým překladem.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Když jsi si našel hru tak si najdeš i překlad PS:Nikdy není pozdě naučit se rusky (viz krym)

Překlad jsem hledal dvě hodiny a nic :D