» Poradna » Notebooky

Co zvládne NTB s i7 2.7 - 3,5GHz, 4GB NVIDIA?

Co vše zvládne v pohodě tento notebook? Střih FullHD/4K videa v Premiere (jak dlouho by se renderovalo 15min video?), streamování ve FullHD a záznam plochy, jaké hry? Napadá někoho cokoliv náročnějšího? Je dost výkonný? Respektive zvládne naprůměrnou práci s grafikou, videi, apod.?Díkyhttps://www.alza.cz/acer-aspire-f15

Odpovědi na otázku

4K video asi 5 minut co se týče i7 tak je to hotový dělo. Záznam plochy ve Full HD i 4K na pohodu. Hry zvládne ty nejnovější levou zadní má dost velký výkon a potenciál do budoucna. Určitě zvládne i složité operace v náročných grafických prorgamech však má 4gb.

Vojta, on vraví o úspornom 15W procesore, nie o HQ mobilnom alebo desktop K procesore.

Zase jeden zavistivec, ktery bude vsechno pomlouvat, jenom proto, ze na to nema. Ten notebook je ultra vikonni!!!

??? Pre CS:GO maximálne :D Ja mám i5 6600K a je o 68% výkonnejšia oproti tomu slimákovi 15W

Ty jsi opravdu tak natvrdly, nebo to kazis schvalne?

Aha já myslel, že celý příspěvek je myšlen jako pokus o vtip.

Vojto, vetsina si zde sedi na vedeni. A tak to bylo hezky rozjete, nez to zkazili.

Presne tak, tohle je delo. S tim by klidne sla ridit raketa do vesmiru.

Ale asi jen tak do 40 tisíc Km, pak ho zabije kosmické záření.

"Respektive zvládne naprůměrnou práci s grafikou, videi, apod.?" - ne

Citace : "Je dost výkonný? Respektive zvládne naprůměrnou práci s grafikou, videi, apod.? "Ne, není výkonný, má mobilní účkové cpu a starou grafiku co nemá výkon. Na základní práci asi dobré, ale já bych 25 000 za tak bídný výkon nedal...

Další takový, co vidí magické písmenka "i7" tak si hned myslí, že je to dělo? Totéž 4GB něčeho?

Daleko lepsi sluzbu ti udela Lenovo Legion Y520.Ma vykonejsi procesor a grafiku o 50% GTX1050 Ti