» Poradna » Web a internet

Co znamenaji tyto zkratky

Co znamenaji tyto zkratky? SW, HW, FW, BSAN, OCS

Odpovědi na otázku

Google je na prazdninach?

Jenže tam by měl odpověď obratem. Lepší je nadatlovat to do Poradny a počkat si. Vždycky se někdo najde, kdo ochotně odpoví.

To je fakt tak tezko to hodit do Google misto sem a najit si, co zrovna potrebujes? Zkratky mohou znamenat v ruznych oborech ruzne veci. Napriklad:SW - softwareHW - hardwareFW - firmwareBSAN - base station access networkOCS - office communications serverAle klidne i neco uplne jineho.

Zkus to tohle:http://bfy.tw/IxCC

Zdarec,to je dobrý, jaks to udlal?

Jde to i po staru (doufám) https://www.google.cz/search

Ale to jo, ale líbí se mi, jak to udělal. A pak si na to můžeš kliknout. Parádní!

tak asi ne, ale šlojávalo to zkraja roku

SW - Star WarsHW - Hartford WhalersFW - Focke-WulfBSAN - Seminář z aplikace nanotechnologiíOCS - Original Chip Set (Amiga)

SW - Short WaveHW - Hazardous WasteFW - Fresh WaterBSAN - Best Software Accountants NetworkOCS - Ocean Color Scanner