» Poradna » Ostatní

Co znamená oranžové B na Canon MG PIXMA 3051

Dobrý den.Poslední dobou mi na tiskárně svítí oranžově B.Mám tušení že to pude něco s tiskem ale nejsem si jistý,zas takový odborník na tiskárny nejsem.Děkuji

Odpovědi na otázku

Máš to v návodu.

B = black. Tlačiareň oznamuje problémy s catridge black (nízka hladina, prípadne niečo iné)....

se stavem silnice B to jistě nebude mít nic společného když jde o tiskárnu

máš to v odkaze do desáté odpovědi zhorahttp://www.printprofi.cz/poradna/dotazy-na-produkt...