Co vyměnit

Zdravím poradno, potřeboval bych poradit, můj počítač už celkem zaostává a nezvládá nejnovější hry.Díval jsem se na moji grafickou kartu a procesor a myslím si, že jedna z těchto věcí potřebuje vyměnit, ale jaká? Potřebuji v tomto pomoc. Moje specs:RAM: 12GBGrafická karta: NVIDIA Geforce GTX 1050 TiProcesor: AMD Ryzen 5 1400

Odpovědi na otázku

hmm to je spíš zralý na výměnu procesoru i GPU, pokud myslíš na nové hry a 4k... můžeš koupí GTX 1650Super, pak našetři na Ryzen 3600... jaká je deska?

Deska je - B350M (MS-7A39)

OK, tak tam asi ideál https://www.czc.cz/amd-ryzen-7-2700/233927/p... + GTX 1650 Super

případně 1660 Super, jestli vyjde rozpočet

kludne moze dat ryzen 3600 a grafiku podla $$$. Divne je ale 12GB ram, to je 8+4 alebo tak, takze aj jednu ramku by som kupil novu...

3600 na B350 nemusi fungovat, ani s BIOS updatem, neriskoval bych to

Obávám se že do nového počítače ti zbyde s trochou štěstí skříň, zdroj a disky. S tímhle už toho moc nevymyslíš.