Co vylepšit na mém starém pc?

Základní deska : ASRock FM2A55M-VG3 - AMD A55Procesor: AMD Richland A4-4000Chipset : AMD A55, AMD K15.1Grafická karta : AMD Radeon HD 7480D (512 MB)Ram: 10GBHard disk : Hitachi HDS721050CLA360 SATA Disk Device (465 GB)Dobrý den,ahoj.. počítačum takřka nerozumím co se týče vylepšení,chtěl bych moje starší pc vylepšit o komponenty,sem tam si zahrát nějakou hru,jinak pc využívám na internet,filmy a td,moc děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

podle rozpoctu, ja bych prvni koupil grafickou kartu a kvalitni zdroj, to da jednorazovo solidni vykon navic, ostatne jinak budes muset koupit procesor, desku a ram najednou

tak nějakou kačku bych uspořil,myslel jsem kolem 5-6 tisíci že bych do toho vrazil,nepotřebuji něco extra,nějakou střední třídu.,popřípadě odkazy na produkty,dik.

Jednoznačně. Hlavně ten zdroj je důležitej. Ten pomůže nejvíc....

Čo chceš k slabučkej A4 kupovať? Aj GT 1030 by bola overkill.

Na tom není co vylepšit. Takže si nachystej peníze na nové PC

Specifikuj, které hry máš na mysli.Na tomto se vylepšit nedá vůbec nic.

takže se ani do toho pouštět nebudu,moc díky za radu,chtěl jsem jen dopřát mému pc sveží vitr,no holt budu muset šetřit na nové pc no

Maximálně bych tam dal SSD, když nejsou prachy na nový počítač. Nic víc s tím dělat za mě nedává smysl.