» Poradna » Ostatní

Co vše lze naprogramovat v Javě & C++?

Zdravím! Můj dotaz je stručný. Co vše lze naprogramovat v jazyce Java a co vše v jazyce C++? Nikde nemůžu po internetu nic najít. Chtěl bych vědět, co vše se dá naprogramovat v daném jazyce, díky.

Odpovědi na otázku

Ani nic nenajdeš, protože je to dost nesmyslný dotaz. Jednak se dá říct, že se v tom dá naprogramovat velká spousta věcí, všechno vyjmenovat ani nejde. A druhá, dost důležitá věc je, že např. C++ je obecná syntaxe, v C++ (C i C++) se dají programovat i např. tzv. "jednočipy", MCU (mikrokontrolery), což jsou malé procesory pr nějaké jednodušší přístroje, žádný OS, např.:https://www.microchip.com/wwwproducts/en/PIC24FJ32G...

V podstatě cokoliv, záleží jenom na tvých schopnostech.

Mně by zase zajímalo, co všechno se dá udělat z plastu.

Určitě se z něho nedá vyrobit ocelová hřídel

můžeš zkusit co chceš, v javě můžeš udělat všechno. Minecraft, těžící hru v konzoli, město v konzoli s obyvateli, ekonomikou, prostě všechno co tě napadne. PS: moje rada: jdi se někam podívat třeba do: vědeckého centra, zoo, prolízt celou prahu, jet někam do zahraničí, někde najdeš inspiraci. (To platí i v C++)