» Poradna » Ostatní

Co vše k provozování internetové kavárny

Dobrý den,1) zajímalo by mě, co vše bych potřeboval k provozování menší internetové kavárny. Asi 3-5 počítačů, vypalování, skenování, kopírování, výuka základů prace s PC a internetem. Počítače by současně sloužily jako herna.2) Dále prodej médii, třeba i k tomu nějaký bazar výpočetní techniky a prodej občerstvení (pouze nápoje v PET lahvích).3) Kam se nejlépe obrátit pri nákupu her na PC (jaké typy licenci koupit)- nějaký obrázek co vše budu potřebovat mám, ale zajímaly by mě zkušenosti případně už zaběhlých vlastníku, na co si dát pozor abych se nedostal do maleru apod.Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

??

V prvom rade budes potrebovat dost vela penazi, ak chces toto vsetko ponukat...Dalej solidnu a rychlu linku do netu, neagregovanu a dostatocne rychlu...Pomerne kvalitne a nadupane pocitace. Inak na hranie sucasnych hier mozes zabudnut...Hry musis nakupit u distributora. Nemozes skratka kupit 5x BF2 v obchode a nahodit na kompy. Standartna licencia to nepovoluje...Rataj tak na jeden pocitac aspon 40k Sk na hardware (~30k Kc?) - dobra grafa, lcd, napalka, aspon giga ramky. A k tomu naklady na OS (asi Win), + hry a aplikacie. Bacha na licencie, lebo je velmi jednoduche anonymne ta udat BSA ze pouzivas nieco nelegalne...Osobne nepovazujem dnes net-kaviaren + pc-hernu za nejaky ziskovy biznis. Pokryjes mozno naklady, ale ovela viac neziskas. Okrem toho rataj tak s 1-rocnym cyklusom na upgrade, ak sa tam maju hravat sucasne hry...

A kde primo nakupovat ty hry ? nejaky stranky?

YOU WANNA HOLE IN YOU ??