Co vravite na Abit Siluro OTES ?

Ake mate skusenosti s kartou Abit Siluto GeForce 4 Ti4200 OTES ??? Ako je to s hlucnostou ? A v porovnani s vykonom, ktoru z tychto kraiet doporucujete:1.) ASUS V8420TD, 64MB2.) Gainward GeForce 4 Ti4200 64MB, Power Pack Ultra3.) Abit Siluro GeForce 4 Ti4200, 64MB, OTES4.) MSI StarForce GeForce 4 Ti4200, 64MBU mna su asi tak ako som ich poporade napisal, tak poradte ktoru najlepsie kupit.

Odpovědi na otázku

Ja osobne Ti doporucujem kartu LeadTek GeForce4 Ti 4200 64MB My VIVO. Ma video in, out...) Ta Otes-ka je strasne hlucna (40dB!), to si radsej pridaj jeden velky ventilator nad kartu a sprav tunel od karty k ventilatoru. Inak mas tam same dobre znacky, takze si vyber tu ku ktorej Ta srdce taha.