» Poradna » Web a internet

Co to má bejt s tím virem ?

To už je ten policajtskej vir jako všude nebo co ? Předevčírem jsem procházel net a najednou to na mě vyskočilo, tudíž jsem naformátoval disk a nainstaloval systém.Dneska chci na kinotipu kouknout na film a zase na mě ta svině vyskočí.Neříkejte mi že tomu nikdo není schopnej zatnout tipec.

Odpovědi na otázku

Tak jsem dnes četl někde na teletextu, že se šíří nový n e z a d r ž i t e l n ě

Pro ty co tady mínusují. Nedodám vám sice odkaz, ale můžete si o šíření pol. viru přečíst na teletextu CT1 strana 643. pozn. našel jsem tam i odpověď na svůj ranní dotaz (smazáno) zde na Android

Tak tady uz pomuze jen mr. Čikuli.

Nemusíš formátovat disk stačí jej projet CCleanerem.

tento vírus je na pirátskych stránkach /filmy, porno, veštiarne, horoskopy../ to fakt musíte podaktorí loziť tam?

teďka je jasný že už mě tam neuvidí haj.zlové.Myslíš že bude stačit použít bod obnovy a pak projet RogueKillerem ?

RogueKillerem? ten je zavirený sám o sebe. preskenuj počítač https://www.malwarebytes.org/free/ alebo používaj sandbox keď lezieš na pirátov http://sandboxie.com/

Nechápu, a já ho tak chtěl vidět. v práci to samý a já ho ne a ne chytit. kam na to chodíte?

na Kinotip :) Mrkni na FB stránky, už tam lidi chodí se ptát co to je s těma policajtama

tu službu nemám, tak se tam ani nepodívám. a kinotip, já z webu nestahuju

To jsou uživatelé doopravdy tak negramotný, že když se zobrazí pitomej banner kterej nic neznamená, tak hned zbytečně formátujete disk jak posránkové? Proč něco takového uživatel vůbec udělá když k tomu nemá důvod?

Neformátoval jsem disk kvůli tomu viru, řekl jsem si že prostě bude jednodušší přejít na linux takže proto jsem formátoval disk.

Ještě lepší

Mně se osvědčilo pc vypnout, disk připojit přes usb redukci ke zdravýmu noťasu a projet ho, teď si nevzpomenu čím. Smazalo to asi 4 soubory, pak jsem znovu nastartoval a byl pokoj.

Taky mi to tam naskočilo.. vytáhla jsem baterku z notebooku nechala chvilku bejt a dala zpět. Vše naskočilo bez problémů. Okamžitě jsem pouštěla antivirák.. Kamarádce se to stalo taky, byla vyděšená a volala na policii co to má být, s tím, že nic platit nebude a policie jí uklidnila, že je to nepovedený vtip a že nic platit nemusí. Nabídli, že může donýst svůj notebook a že oni můžou vystopovat toho, co to tam dal. Na to se jim kamarádka ale vykašlala. D Teď když koukám na kinotipu na film a vidím, že se mi otevřelo další okno a vidím jenom "váš prohlížeč byl zablokován" ani to neotvírám a rovnou křížkuju. Parchanti !!

Blbost pro lidi co neumí přemýšlet hlavou...