» Poradna » Programy

Co to je Intel Smart Connect Technology?

Dobrý den,mám dotaz. Co to je Intel Smart Connect Technology? Zpomaluje mi to strašně disk. Můžu tuto úlohu ve správci ukončit? Děkuji//Upřesněn titulek a kategorie.

Odpovědi na otázku

Je to technologie reálně na h*vno. Měla by sama probouzet PC a jakože něco aktualizovat - nikdy jsem to však nezkoušel ani blíže nezkoumal. Je nutné to zakázat v BIOSu.

Zbytecnost (pro paranoiky spis potencionalni smirovac na urovni HW).Sam ten ovladac neinstaluju a v biosu to vypinam (jinak je ve spravci nezname zarizeni).