» Poradna » Programy

Co tak si stáhnout celé živě.cz?

Tak jsem si říkal, že jednou tento server možná zanikne, a že Poradna je cenný důl informací, rovněž tak zajímavé články, takže by nebylo od věci si jí pomocí specializovaných programů stáhnout na locál.Ale nemám představu kolik takové živě může zabírat, a jestli se mi to potom vejde na 1 CD nebo to budu muset vypálit na DVD

Odpovědi na otázku

a nechtel by sis stahnout "cely Internet" ?jak tady nekdo asi pred 1/4 az 1/2 rokem chtel :)

Hackni CPressu server a zkopíruj si Živě via FTP, chytráku.

A aby mu nevznikali neexistujúce odkazy, tak by mal dočasne počas sťahovania zastaviť poradňu.

Typhlosion,ty máš ale starosti,najdi děvče,sáhni pod sukni,pak třeba jazykem a uvidíš,je to lepší než celá živě!!

Pořádná Poradna |  |

No to jsi všechny nás, co sem přispíváme urazil. Že je to pod ženskejma sukněma lepší nežli, naše literární výtvory. No tedááá! Ještě, že jsi nenapsal, kterou stranu ženský jsi měl na mysli.

No tu přední stranu,samo,i když občas praktikuji i tu druhou,vašich literárních výtvorů si velmi vážím,obzvláště dobrý prozaik je Pítr Bobáň,myslím Remco že jsi to špatně pochopil,chtěl jsem Typhlosionovi pomoci dobrou radou,ať taky pozná život z přední strany,nejen od klávesnice,myši a monitoru,ostatně občas to není na škodu,vyčistí to mozek,skonsoliduje myšlenky na další příspěvky sem na naší poradnu!!!

Pořádná Poradna |  |

Jj. Vždyť jsem si dělal srandu, jsou tam všude . Ale uznej, že svým výrokem jsi mi bezva nahrál na smeč.

  mas pravdu ,neni nad peknou zenu!

Mirku jestli máš chvíli čas, tak si otevři Word a všechny příspěvky tam normálněpřepiš. Vím, že umíš 500 úhozů za minutu

Tož to víš, já píšu rychle jako ďábel. Tak rychle nepíše ani ségra co má státnice ze psaní na stroji

a tento server to bude este tyzden rozdychavat :) ved nestaci servovat stranky humanovi ... :)

asi by to dost silno skolabovalo alebo ak ma provider rozum tak by ho to zachvilku odstrihlo samea tipujem ze kvoli malym suborom to bude zaberat takmer nekonecno miesta na disku :o)

Blbost, podle mne je to v mssql podle tech erroru co tady litavaly...