» Poradna » Programy

Co si v Linuxu neukradneš, to nemáš?

MDB Tools, prezentováné na ABC Linuxu jsou IMHO reverzním inženýringem binárního datového formátu. Přijde vám to legální? Pokud se MS rozhodl formát MDB nepublikovat, tak je to snad jeho věc, ne?

Odpovědi na otázku

Hlavně, že je to zadarmo

Format souboru si (vetsinou) patentovat nemuzes, takze je to naprosto legalni.

A mohu se zeptat co presne a komu v tomto pripade vyvojari MDB Tools ukradli?

to Autor: máte li podezření na spáchání trestného činu, nahlaste to orgánům činným v trestním řízení