Co si myslite o teto graficke karte

davam si dohromady sestavu a stale resim problem s grafickou kartou co si myslite o teto :
Asus EN8800ULTRA/HTDP 768MB, PCI-E

sestava je takovato:

Intel Core 2 Quad Q6600 2,40GHz 8MB 1066MHz 775pin BOX
Aerocool The Dominator
Asus Striker Extreme - nVidia nForce 680i SLi
2x Kingston DIMM 2048MB DDR II 1066MHz KHX8500D2K2/2G
Seagate Barracuda ES ST3750640NS - 750GB SATA II
Lite-ON LH-20A1S Retail
Thermaltake Aquila VD1000BWS
LC Power Hyperion LC8700 V2.2 700W

Odpovědi na otázku

Bych tam dal spíš 2x8800GT, je to levnejsi a vykonnejsi, pokud jsou teda v pohode ovladače, ale podle posledních testů už to je celkem v pohodě.

mám tuto grafiku asi měsíc a jsem s ní nadmíru spokojenej-nechtěl jsem čekat než budou v prodeji 8800gt-navíc budou i dost drahý oproti původní ceně.myslím že to byl chytrej obchodní tah,ted bude lidem jedno jestli si za tu kartu zaplatí kolem 10 000kč

tuhle garfiku bych nebral je příliš drahá a výkon neodpovídá ceně. Koupil bych teď 8800GT (teď stačí) a za 3 měsíce ji vyměnil za nVidia 9800 nebo Radeon R700. Ještě k tvojí sestavě přidej RAM (samotný crysis mi sežere 1,5GB + 1GB systém) a vyměň zdroj za Corsair nebo Seasonic. Možná bych vyměnil i základní desku (už to není žádný nováček a neumí PCI-E 2.0) za desku s X38 (X48) nebo nForce 780i od Asusu nebo Gigabytu

myslis ze bude 4Gb RAM malo??? to se minechce verit.ja sice zelezu moc nerozumim neb delam sofft ale i tak mi to pripada dostacujici.jinak diky

4GB je na hry v pohodě.

Rozhodně NE zdroj LC Power. Když už cheš sestavu s GF8800 a quad core, tak třeba Corsair, např. www.czechcomputer.cz ...
Stačil by i www.czechcomputer.cz ...
Ale LC Power se vyhni.

K té grafice - vzal bych GTX a na Ultru dotaktoval.

tak diky za radu zdroj jsem zmenil na Corsair Power Supply HX620 620W

jeste k te zakladni desce chtel jsem tuto : www.czechcomputer.cz ...
ale dnes to tam zmenili ze produkt neni k prodeji tak co by jsi mi doporucil?

Líbila by se mi k tomu buď www.czechcomputer.cz ... nebo www.czechcomputer.cz ...
tam bys ale musel oželet SLi, nevím, jestli ti na něm záleží nebo ne. V těch s nForce chipsety nemám vůbec přehled, tam ti žádnou neporadím.

ne ne sli nepotrebuji diky za tip

Od toho jsme tu. Osobně mám radši Gigabyty než ASUSky, GB mají skvěle přehledné BIOSy a jak já říkám taktování pro důchodce - tam to zvládne opravdu téměř každý.

Myslet si můžeme každej co chcem...Zbytečně drahej luxus i pro pařany...