» Poradna » Ostatní

Co si myslíte o firmě: Partners?

Ahojky,

zajímal by mě Váš názor na firmu Partners ( www.partners.cz ... )
Jaké s nimi máte zkušenosti či zda jste jeden z nich.

Pište

Odpovědi na otázku

pyramida, stejne jako 99% techto "spolecnosti"

Pyramida to není, jsou to normální finanční poradci. Neudělají nic, co bys nezvládl sám, pokud se orientuješ v problematice.

Taky ti volali?

Viz. Wikan. Já mám zkušenost pouze takovou, že jsem občas poslouchal jejich zástupce Zdeňka Simaichla na ČRo v pořadu Rodinné finance. Pokud by tě to zajímalo, dohledáš to v rozhlasovém archívu Českého rozhlasu na stanici Praha.