» Poradna » Web a internet

Co se s děje s YouTube?

Co se s děje s YouTube?https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Co by se s ním mělo dít?

Třeba to, že právě mizí stovky tisíc odběratelů z různých kanálů?:)

A co? Zdrazie pivo? Alebo zacnu z kanalov vyliezat potkani?

že by jarní úklid falešných účtů? Je logické že když se prokáže falešnost účtu, tak je takový účet smazaný a tak zmizí odběratel.

Docela zajímavej bug. Někdo dá někomu subscribe a hned ho odebere a danýmu channelu se odeberou 2 odběratele. To by se fakt dít nemělo, dokonce se tyhle statistiky projevují na socialblade, takže to znamená že všem velkým youtuberům klesnou brutálně příjmy.

"Někdo dá někomu subscribe", co je to "subscribe", da sa to jest?"hned ho odebere a danýmu channelu se odeberou 2 odběratele""takže to znamená že všem velkým youtuberům klesnou brutálně příjmy"To je dobre, alebo zle? A co? Zdrazie pivo? SGvagon: nie si najmladsi a na penzii Ta budu zivit realni ludia, ktori makaju vo fabrikach, v polnohospodarstve a nie "youtuberi".Zobud sa.

jdi chlastat pivo, tam tvé výplody lépe zapadnou

Matěj kde je napsané že youtuber tě v důchodu nebude živit ? je to normální podnikání jako každé jiné,,, je úplně jedno jestli je to herec,zpěvák nebo youtuber,, byznys jako byznys...Nebo si myslíš že nějaký PewDiePie neplatí daně ? on za měsíc odevzdá více na daních než ty v té svojí fabrice za celý život,,,

Ale je fakt ho,vado https://www.youtube.com/watch

Až se všichni stanou youtubery, herci nebo zpěváky, kdo bude produkovat potraviny nebo vyrábět spotřební zboží?

Jenže já neřešil co je důležité pro lidstvo jako takové v tom máš pravdu, vždy bude hlavní jídlo a voda,, ale to už by jsme mohli škatulkovat všechno,vesmír, automobily, elektroniku prostě všechno, a vrátily se zpátky do doby kde stačila 1 lopata a 1 rýč, Prostě pro mně je i docela ''důležitý'' když dorazím z práce domů,podívat se na nějaké herce ve filmu, poslechnout si zpěváky a třeba zahrát nějakou PC hru která mi nepřidá nic,,, tohle všechno nemít tak se mi do práce ani nechce a nebo bych tam mohl zůstat klidně i 16 hodin denně :)))proto že by doma nebylo co dělat

Spotřební zboží budou dříve nebo později vyrábět roboti. S tim se smiř.

To se nikdy nestane, robot nebude nikdy tak levný jako člověk,robot za 500 mega ? aby pekl chleba ? za to je zaplaceno 50 lidí na 100 let, a ještě dalších 50 aut na rozvoz :)))))

za 500 mega mozno ne, ale nejaka automatizovana linka, ktora za par rokov bude stat par mega, moze pect chleba pre mesto, alebo cely okres. Roboti masivne nahradzaju ludi, ludia su vo fabrikach "iba" ako kontrola, obsluha. VW ma jednu obrovsku linku plnu robotov, ktoru obsluhuju ludia. Tesla to iste.

Průšvih je v tom, že ti roboti nebudou to spotřební zboží kupovat a lidé, co byli nahrazeni roboty pak ne budou mít peníze a taky nebudou moci nakupovat. Takže to je jen utopie, bude se to samo regulovat a dokud nebude existovat jiné rozumné uplatnění dělníků, tak žádný raketový přechod na roboty fakt nehrozí :)

To je pitomost jak hrom :) Lidi by byli nezaměstnaní a nebudou mít peníze, aby to spotřební zboží kupovali. Takže dokud nebude existovat pro dělníky jiné uplatnění, tak žádná robotická revoluce nebude, s tím se smiř ;)

Ty vole,to jsou názory,argumenty. Se to samo zreguluje,kolik youtuberů se uživí,čím více jich bude ,tím hůř se jim bude dařit vydělávat,nebo jenom ti nejlepší a zbytek přestane...prostě trh z prací,jako s každou jinou.

Teda já jsem žil v přesvědčení že příjmy z reklamy jsou počítané z počtu shlédnutí/kliknutí, nikoliv z počtu odběratelů. Takže pokles příjmů bych v tom neviděl.

Přesně :) Za počet odběratelů ani shlédnutí videa nikdo nic nedostává. Jen a pouze za kliknutí na reklamu.

What is it ,,s děje,, ???

You Tube porušuje právo skutečného autora a ten se svých práv domůže.

Instituci, která si přisvojila naše autorská práva zrušíme. My se vracíme, protože mrtví nedědí a tím skončí všechny energetické podvody (elektrovody, plynovody, parovody, ropovody i vodovody) a odvody z těchto podvodů. Bude pro současné podvodníky nejlepší , když si odpočinou a budou se jen dívat jak se svět řídí. My jsme se dívali na tento svět zlo.dějů po věky a naše energie - to je pravda, která se utká s nepravdami současného světa, který byl postaven na vodě.vlo.ženo 10 prossynce 2017 v 7 hod.