» Poradna » Ostatní

Co se deje?

Zdravim.Chci se zeptat mam takovy problem.Obcas se mi stane no co obcas docela casto ze se mi pocitac zasekne a zacne to pipat.Jakoby se vypnul hardisk na kterem je system.Obcas se mi objevi i modra smrt s tim smajlikem zamracenym.Kdyz to chci potom restartovat tak me to hodi automaticky do Biosu.Ale potom to jde.Prosim o radu.Mam Win10 diky

Odpovědi na otázku

na ty modry obrazovce dole je duvod proc to spadlo a mozna i nejakej kod.. opis to a nebo vyfot a pak se da urcit proc to dela. Takhle zadna pomoc nebude...

Na studium příčin pádů do modré smrti je nejlepší použít BlueScreenView: https://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.htmlZajímají Tě sloupce s kódem a popisem chyb (jsou-li stále stejné či různé) a dále sloupec Caused by driver = možný pachatel.