Co říkáte na výsledek taktu?

Odpovědi na otázku

Zkus tam dát freonové chlazení a můžeš si říct, že doma je zima jak na jižním pólu

mám tam gelit tranq rev 2

S tímhle si určitě taktneš lépe pc https://www.youtube.com/watch

nebo si dej na cpu válec nebo něco a do toho nalij nitrogen

A proč utrácel ten hucul prachy za Case, proč to PC nepostavil rovnou v ledničce? Jako čur*kův mlýn by to vypadalo stejně, akorát by to dalo podstatně méně práce

No já nevím, pokud by chtěl předělat pc na freonové chlazení, tak bude žrát elekt. víc než Wedos za rok

hmmm čur*kův mlýn ? to je kde ? Ani google to nenašel

To je snad jedno ne? Hlavně že bude mít nataktovaný CPU do bezvědomí, bude v testech vykazovat teploty na CPU pod nulou a hlavně bude IN a COOL, provozní náklady jsou stranou

Co bys odpověděl, kdyby ti jeden mamlas ze třídy řekl, že jeho strejda má atomovej procesor ?To tu elektřinu i vyrábí ?

Já nevím, když já jsem chodil do školy, tak jsme ještě vesměs byli všichni normální a málokdo věřil všemu co mu kdo nakukal, tak jak to je dneska, blbé to je jak pučtok, alfou a omegou bytí je Facebook a tak se nedivím že .... atomový procesor

Teda slabší kousek, s kámošovým PC jsme se dostali na 3,9GHz při 1,35V .

to byl taky phenom II 945 rev 2 95W?

Ano, ale každý kus HW je jiný. Kámoš má, teda spíše jsem mu udělal, pořádnou kabeláž kdy žádny kabel "nebrání průtoku vzduchu. Na case je vepředu 1x 120mm, vzadu 1x120mm a nahoře ke kvalitnímu a rychlému odsávání teplého vzduchu 2x120mm, v předu je Gelid Silent, ostatní jsou podsvícené Cooler Master R4. Na CPU jsme dali Cooler Master TX3. Je to více jak 3 roky stará sestava. MB je Gigabyte GA-970A-D3.

ten gelid mám taky, skřín zalman z9+ a desku GA-970A-UD3P.tak by to mělo taky jít.Kolik si nastavil voltáž atd???

Pekne. Mam stejny CPU a starsi desku od Gigabyte M57SLI-S4 a nechci ji uz trapit. Nemusela by to rozdychat. Kdysi jsem mel 5000+ a pak jsem ho vymenil za nejlepsi mozny CPU do stavajici desky X4 945 95W rev. C3. Rozhodl jsem se k tomu, kdyz se nahle tyto uz vyprodane CPU objevily znenadani na skladech. Boxovany chladic byl na muj vkus hlucny. Resp. nebyl hlucny, ale byl slabe slyset. Vzhledem k tomu, ze mam grafiku s pasivem, chtel jsem tiche reseni a nechtel jsem davat 700,- kc za chladic. Mel jsem po ruce boxovany pro Intel Extreme Core i7, tak proc jej nevyuzit.http://www.legitreviews.com/intel-core-i7-980x-six-co... Urizl jsem stredovou nohu s uchytem pro LGA. Pouzil backplate a sponu z chladice Akasa. Ty jsou universalni a pokud jej montujete na Intel, tak backplate a spona pro AMD zustane nevyuzita. 4 podlozky a matky a chladic drzi, jak pribity. Ale i vetrak Intel, prestoze byl prepinac v poloze silent, byl slabounce slyset. Nahradil jsem jej vetrakem z Arctica, ktery je neslysny. V plne zatezi se teplota na standardni frekvenci neprehoupne pres 58 stupnu. V klidu 39. Napeti 1.28V.

konečně někdo rozumnej!!!!

Řeknu k tomu jediné a budu se opakovat. Taktování nemá smysl, za těch 5 FPS navíc v těch tvých kradených hrách to nestojí. Pokud chceš hrát, kup si lepší PC (postavené na Intelu) nebo konzoli.