Co říkate na tuhle sestavu?

Zdravím ve spolek, rozhodl jsem se o upgrade cpu, ale dostal jsem se k tomu, že je potřeba vyměnit prakticky vše krome grafiky.Mám teď nějáký provizorní athlonX2 a s tím se celkem nic moc nedá :Dhttps://www.alfa.cz/basket.php ... DZ011SK601Prozatím si ponechám stávající HD5830, alespoň do vánoc. HDD mám nějáký SATAII 1TB (tež ještě nechám dožit). Také dokoupím přístí měsíc ještě jednu ramku.PC využívám ve směs na hry a internet, práce maximálně v officu. AMD jsem zavrhl, zvhledem k slabému výkonu na jádro a špatné architektuře.Původní rozpočet činil 9k, ale přihodil jsem i SSD, aby PC nic moc nebrzdilo.Je sestava v pořádku? Rád bych zůstal u těch 11k, čili jsem musel někde ubrat (deska, zdroj). Děkuju za názory

Odpovědi na otázku

Vymen zdroj, vymen SSD (Kingstojn V300 opravdu ne :)

Ten v300 je s dnesnim firmware uz celkem v pohode, zase ho přestali ojebávat

To neni vec FW, ale čipů. A víš, co se říká... jednou podvodník, pořád podvodník.

Jaké zdroje byste doporučovali?