» Poradna » Notebooky

Co říkáte na tento notebook

Chtěl bych se zeptat co říkáte na tento notebook ??https://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-551g-8...

Odpovědi na otázku

Do kanceláře proč ne.

a na občasné hraní ??

Nevidím tam herní vnitřnosti.

office to rozjede Win 10 taky (netvrdím že je to pozitivum) ale na hraní ne!

ani třeba mafii 2 ?

to hej ale to je maximum

Mafia 2 není moc optimalizovaná hra, takže tam bych si nebyl moc jistej

nebo mi poraďte notebook do 12000

Notebook do 12000 NENÍ na hry. To bys musel přidat minimálně dalších 12000 a i tak to bude +/- minimum na notebook i na občasné hraní. Do 12000 je to kancelářský stroječek.

Řekl bych, že to vypadá na nový notebook.

Na občasné hraní taky bude fungovat. To že na tom není nálepka "Gaming", agresivní barvy atd. neznamená, že tam nic nepoběží. Notebook má slabší procesor, ale grafická karta něco zvládne. Ale rozvhodně to nebude na nové tituly. Zde je odkaz a dole jsou testy některých her. Vzhledem k tomu, že Mafia 2 je 6 let stará hra, tak bych se nebál.http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R7-M265.109394...

Ještě dodám, že dle netu, se ta daná grafická karta vyskytuje v kombinaci se 128 bitovou sběrnicí a 64 sběrnicí. Ta s 64 bitovou je znatelně slabší. Prodejce by měl být schopen tuto informaci poskytnout.

Já si nosím na flešce AIDA64, prdnu, mrknu GPU > ŠírkaSběrnice a není co řešit. Prodejce neví, nepoví, dohledáš sám. Když špatně, je mi líto vracím.

Za ty peníze bych koupil nějaký slušný repas s I5 a jen integrovanou grafikou. Ale ty to budeš z 90% stejně používat na hry, takže jen popřeji veselé trápení.

notes s AMD bych nechtěl - mívá tendenci to hrozně topit. Sám vybírám s Intelem + Intel HD graphics. A pokud možno s matným displejem.

Nahlas nerikam nic, jelikoz by mi nerozumel. Potichu si rikam, ze to je desnej srot a uprimne, pokud bych ho nekde dostal zadarmo nebo treba vyhral, tak pocitam, ze za tak 5-6000 by se mozna dal strelit.

AMD nebrat.

No, má špatný zvuk a chlazení, malé rozlišení (dá se na to rychle zvyknout), malou výdrž baterie a minimální výkon. Není žádný důvod si to kupovat, notebook nic nenabízí. Doslova vyzařuje svojí podprůměrností. Pokud chceš notebook kolem10k na bazaru seženeš lenovo y580.

Za 10K bych raději postavil desktop se socketem FM2+ a hrál na integrované grafické kartě.

On se dá postavit i levně na 1151 kolem 7k, výkonostně pořád výš jak onen notebook http://i.imgur.com/al1cFfW.jpg

já na hardware zásadně nemluvím ... zvykl jsem si mluvit s lidmi. ..