» Poradna » Notebooky

Čo poviete na Dell Precision 3551 ?

Ahojte, zvažujem kúpu notebooku Dell Precision 3551, konkrétne tento:https://www.alza.sk/dell-precision-3551-d5863... Čo na to poviete? Chcel by som to využívať hlavne s adobe programami - Photoshop, Premier, Ilustrator, Afeter E,... Samozrejme aj nejaké programovanie.Zvládol by to podľa Vás? Alebo odporučíte niečo lepšie v podobnej cene? Dik

Odpovědi na otázku

ma to vykon ako i5 10400, za predpokladu, ze tam zvladli pri tej hmotnosti dat seriozny chladic. Za 2000€ mas daleko vykonnejsi desktop.

ja by som 15” notebook nechcel, ale ak na tej velkosti trvas, tak si pozri Lenovo thinkpad P15s gen 2. Ked potrebujes TB tak s intel CPU, ak nepotrebujes TB, tak maju dobre konfiguracie s AMD ryzen.

tie lenova maju este slabsi procesor, avsak aspon 15W, takze pri tej hmotnosti je chladenie uveritelnejsiehttps://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i7-10850H-v...

že stříhat video na notesu je obecně blbost a 15ka je malá - je to jen taková nouzovka pro něco, co tak moc spěchá, že to nepočká na desktop. Jinak nová řada notesů Precision mi přijde dost domrvená proti těm předchozím - i s ohledem na uváděnou hmotnost je to takový kříženec s XPS.Osobně bych volil nějaký Zbook v "plnotučné" verzi - myslím, že aktuálně se to značí "Fury".